نتایج نهایی شورای شهرهای استان فارس
نتایج نهایی شورای شهرهای استان فارس
۱۲ دی ۱۳۹۸
سیروس پاک فطرت به عضویت کنفدراسیون داژبال آسیا درآمد
سیروس پاک فطرت به عضویت کنفدراسیون داژبال آسیا درآمد
۱۲ دی ۱۳۹۸

سلامتی و نشاط مردم صدرا در گرو تشکیل هیات ورزش های همگانی

سلامتی و نشاط مردم صدرا در گرو تشکیل هیات ورزش های همگانی

سلامتی و نشاط مردم صدرا در گرو تشکیل هیات ورزش های همگانی

 

با تشکیل هیات ورزش های همگانی، سلامتی و نشاط و شادابی مردم صدرا تضمین خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهر صدرا، سید محمد ناظم الشریعه که در جمع اعضای هیات همگانی استان فارس سخن می گفت، در راستای ایجاد هر چه بیشتر سلامت و نشاط، تشکیل هیات همگانی شهر صدرا را از اساسی ترین نیازها و از حقوق اولیه ساکنین این شهر برشمرد.

ناظم الشریعه ضمن اشاره به همکاری های بسیار سازنده نظیر در اختیار گذاردن دو سند سالن ورزشی، اختصاص یک و نیم هکتار زمین جهت ساخت استادیوم ورزشی، افتتاح سه زمین چمن مصنوعی، پیگیری آغاز عملیات اجرایی استخرو چندین پروژه دیگر از طرف شرکت عمران شهر صدرا و حمایت های خالصانه اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، کمبود منابع مالی را اساسی ترین مشکلات ورزش صدرا دانست. رئیس اداره ورزش و جوانان شهر صدرا با اشاره به خدمات ارزنده هیات همگانی استان طی سال های گذشته، حمایت این هیات در راستای ایجاد هرچه قوی تر پایگاه های ورزش همگانی در صدرا را لازم دید و تشکیل یک هیات فعال و مسئولیت پذیر و ایجاد پایگاه ورزش صبحگاهی در حداقل دو پارک بزرگ صدرا و آموزش و انجام حرکات صحیح ورزشی به مردم در محیطی سالم و شاداب را از کمترین حقوق جامعه بیش از یکصدوده هزار نفری مردم شریف صدرا خواند.

سیروس پاک فطرت با بیان وضعیت نابسامان فارس با محوریت شیراز در سال ۹۲ که سومین استان کم تحرک کشور در ایران بود، رئیس هیات همگانی استان فارس در ادامه ضمن اشاره به وضعیت مطلوب ورزش همگانی در شهرستان شیراز، در اولویت بندی کاری خود، توجه به ورزش همگانی شهرستان ها و شهرها را از اهم کارها برشمرد.
وی در ادامه با نگاه به موضوع وسیع بودن جامعه بزرگ ورزش همگانی و اعلام پتانسیل ها و توانمندی های این هیات، رسالت مجموعه ورزش همگانی را نیز بزرگ خواند و اعلام داشت هیات ورزش های همگانی تمام تلاش و همکاری خود را در راستای خدمت رسانی به مردم استان به کار بسته و از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

پاک فطرت در ادامه با ذکر وجود بیش از ۳۰ کمیته و ۱۱۵ قهرمان کشور در هیات همگانی فارس، از سلامتی، شادابی و نشاط مردم به عنوان رسالت اصلی مجموعه تحت امر خود نام برد. در پایان این جلسه، مقرر گردید ضمن راه اندازی هیات ورزش های همگانی شهر صدرا تا پایان اردیبهشت سال جاری، در یکی از پارک های شهر صدرا در هر هفته سه روز ایستگاه ورزش همگانی ایجاد گردد. ضمن این که در شش ماهه اول سال شاهد برگزاری یک پیاده روی خانوادگی در سطح وسیع در شهر صدرا خواهیم بود.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه مطلب : http://pakfetrat.ir/?p=622