برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان داراب
برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهرستان داراب
۱۲ دی ۱۳۹۸
سخنان سیروس پاک فطرت در مورد آی مت
سخنان پاک فطرت در مورد آیمت
۱۲ دی ۱۳۹۸

شهردار شیراز به مسائل فرهنگی توجه ویژه دارد

شهردار شیراز به مسائل فرهنگی توجه ویژه دارد

شهردار شیراز به مسائل فرهنگی توجه ویژه دارد

سیروس پاک فطرت گفت:
شهردار فعلی شیراز و شورای چهارم نیز انصافا توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی و مذهبی شهر داشته و دارند و جدا از وظایف فرهنگی شهرداری، حامی مراکز فرهنگی و مذهبی و مساجد بوده‌اند.

 

[ [۰۴ مرداد ۱۳۹۶]

 

 

همزمان با دهه کرامت طی آیینی احداث مجتمع فرهنگی و مذهبی چهارده معصوم(ع) متعلق به میمندی‌های مقیم شیراز، آغاز شد.
به گزارش ایسنا، مجتمع فرهنگی مذهبی چهارده معصوم در زمینی به مساحت حدود هزار متر مربع و زیربنایی حدود ۲۵۰۰ مترمربع قرار است احداث شود.مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس در مراسم آغاز عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی مذهبی میمندی‌های مقیم شیراز (چهارده معصوم) گفت: خیران و واقفان فارس و شیراز همواره نشان دادند که پیشرو و الگوی کارهای خیر در کشور هستند .حجت‌الاسلام سید عباس موسوی افزود: تاریخ نشان می‌دهد که خیران فارس بدون دخالت و کمک دولتی ها همواره در ساخت مسجد و حسینیه پیشقدم بوده‌اند.

وی با بیان اینکه حضور خیران در ساخت حسینیه ها حلاوت و شیرینی برای مردم داشته است ابراز داشت: مردم فارس در تمام حوزه ها دارای واقفان و خیران نیک اندیش هستند و یکی از افتخارات مردم فارس ساخت مسجد توسط این افراد در استان پهناور فارس است .

منتخب مردم شیراز در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این مراسم بر لزوم گسترش فضاهای فرهنگی و مذهبی در شهر شیراز تاکید و اضافه کرد: این موضوع باید به عنوان یکی از اولویت های مهم در دستورکار شورای جدید شهر و شهرداری شیراز در آینده قرار گیرد .

سیروس پاک‌فطرت: شهردار فعلی شیراز و شورای چهارم نیز انصافا توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی و مذهبی شهر داشته و دارند و جدا از وظایف فرهنگی شهرداری، حامی مراکز فرهنگی و مذهبی و مساجد بوده‌اند.

رئییس هیئت امنای مجتمع فرهنگی و مذهبی چهارده معصوم(ع) نیز گفت: این مجتمع به همت خیران و با مساعدت مالی مردم میمند و میمندی‌های ساکن سراسرجهان احداث خواهد شد .

نعمت‌الله امینی افزود: این بنای ارزشمند در زمینی به متراژ ۹۵۰ مترمربع و در سه طبقه با زیربنای ۲۵۰۰ مترمربع احداث خواهد شد .

امینی گفت: این مجتمع دارای مسجد، حسینیه و مرکز فرهنگی مذهبی خواهد بود و جهت احداث و تکمیل آن بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که همه آن توسط خیرین میمندی تامین خواهد شد

 

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه مطلب : http://pakfetrat.ir/?p=727