جنجالی ترین آسیب اجتماعی شیراز دکل های مخابرات است
جنجالی ترین آسیب اجتماعی شیراز دکل های مخابرات است
۱۲ دی ۱۳۹۸
۱۱ ایستگاه ورزشی بازنشستگان نیروهای مسلح در شیراز راه‌اندازی شد
۱۱ ایستگاه ورزشی بازنشستگان نیروهای مسلح در شیراز راه‌اندازی شد
۱۲ دی ۱۳۹۸

نتایج نهایی شورای شهرهای استان فارس

نتایج نهایی شورای شهرهای استان فارس

ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شیراز

نتایج شوراهای شهر و روستاهای استان فارس با احتساب اعضای اصلی و اعضای علی‌البدل به شرح زیر هستند:

 

[ [۰۱ خرداد ۱۳۹۶]

 

شهر شیراز:
۱- سید احمدرضا دستغیب ۱۰۱ هزار و۶۰۹ رأی۲- لیلا دومان ۹۰ هزار و ۶۲۴ رأی

۳- سید عبدالرزاق موسوی ۷۸ هزار و۶۴۸ رأی

۴- نوذر امامی۷۸ هزار و۱۶۰ رأی

۵- سیروس پاک‌فطرت ۷۵ هزار و۸۰۸ رأی

۶- سولماز دهقانی ۲۱ هزار و۶۵ رأی

۷- ابراهیم صبوری دودجی۶۸ هزار و۱۲۵ رأی

۸- نواب قایدی ۶۶ هزار و ۹۲۲ رأی

۹- علی ناصری ۶۴ هزار و۸۳۵ رأی

۱۰- قاسم مقیمی ۶۲ هزار و۸۶۷ رأی

۱۱- سینا بنی‌زمانی ۶۲ هزار و ۷۳۴ رأی

۱۲- احمد تنوری با ۶۱ هزار و ۸۱۳ رأی

۱۳- مهدی حاجتی ۵۹ هزار و ۴۹۸رأی

علی‌البدل:
۱- سعید نظری ۵۵هزار و۲۴۵ رأی

۲- علی راستگو ۴۳ هزار و ۷۳۹ رأی

۳- محمدتقی تذروی ۴۱ هزار و ۵۶۶ رأی

۴- سید کمال پاک‌فطرت ۴۱ هزار و ۲۸۹ رأی

۵- محمدرضا هاجری ۳۸ هزار و۸۶۲ رأی

شهر فیروزآباد:

١- شمشاد کاظمی ۷۶۲۰ رأی

٢- صمد نارنج ۶۵۶۷ رأی

٣- خلیل سرایی ۶۱۲۹ رأی

۴- مسلم اولاد۶۱۱۰ رأی

۵- حسین جهان‌پور۵۵۵۳ رأی

شهر جهرم:

١- محمد امین رحمانیان ۱۱۹۲ رأی

٢- مسیح‌الله شاکری۹۴۹۹ رأی

٣- عبدالجواد رحمانیان ۸۸۶۴ رأی

۴- عبدالله اسماعیلی۸۲۹۱ رأی

۵- علی امبر دهقانیام ۷۷۲۴ رأی

نتایج نهایی شورای شهرهای استان فارس

شهر داراب:

١- رمضان بی ریا۵۸۷۵ رأی

٢- رمضان بنا۵۵۱۹ رأی

٣- ابوذر علی یاری۵۴۴۷ رأی

۴- ابوالفضل حق دوست ۵۲۸۵ رأی

۵- علی اکبر عبداللهی ۴۶۴۹ رأی

شهر مرودشت:

١- اسماعیل استواری ۲۰۷۲۴ رأی

٢- نادر امیدوار ۱۰۶۱۸ رأی

٣- محمدحسن زارعی‌نژاد۹۵۵۵ رأی

۴- ساسان طهماسبی ۹۰۹۵ رأی

۵- چنگیز نجاتی ۹۰۲۸ رأی

شهر فسا:

١- وحید بنا۱۰۷۱۷ رأی

٢- مریم بردبار۸۷۷۱ رأی

٣- شهرام محمدی۸۲۸۹ رأی

۴- ابوذر وطنی دوست۷۹۶۵ رأی

۵- مجید محب زاده۷۱۹۹ رأی

شهر نورآباد:

١- حسین اکبری۷۸۸۵ رأی

٢- داریوش عباسی۷۷۵۷ رأی

٣- عزیزالله رضایی۷۱۳۰ رأی

۴- علی کرم کرائی۶۴۲۵ رأی

۵- یوسف فرامرزی۶۴۱۲ رأی

نتایج نهایی شورای شهرهای استان فارس

شهر آباده:

١- سیده سهیلا حسامی۶۸۵۰ رأی

٢- حیدر تصدیقی۵۱۷۷ رأی

٣- مهدی طهماسبی ۶۰۰۸ رأی

۴- سید جمال تربتی۴۸۱۹ رأی

۵- رامین شمشیری قورت۴۶۸۰ رأی

شهر صدرا:

۱- رحمان چوبینه ۴۶۷۷ رأی

۲- حسام پرواز دوانی ۳۶۳۷ رأی

۳- شهرام ملک‌زاده ۳۴۷۵ رأی

۴- خسرو رزمجویی ۲۶۸۷ رأی

۵- حمیدرضا صادقی ۲۶۳۸ رأی

شهر اقلید:

۱- محمدجواد میرقادری ۵۱۹۶ رأی

۲- کاووس درویشی بهلولی ۴۲۸۵ رأی

۳- محمدجواد یزدانی ۴۱۳۷ رأی

۴- نورالله عباس‌نژاد ۳۸۹۳ رأی

۵- حجت‌الله شریفی ۳۳۸۰ رأی

شهر دژکرد شهرستان اقلید:

۱- ابراهیم رئیسی۱۰۳۲ رأی

۲-سبزعلی فرامرزی ۱۲۶۷ رأی

۳- محمد فرامرزی ۱۱۳۶ رأی

۴-فرهاد تصدیقی ۱۰۷۰ رأی

۵-اکبر فرامرزی ۱۰۲۰ رأی

شهر حسن‌آباد شهرستان اقلید:

۱- علیرضا صالحی (نام پدر احمد) ۹۷۳ رأی

۲-جابر روئین‌تن ۸۵۰ رأی

۳- علیرضا صالحی (نام پدر بهزاد ) ۸۰۴ رأی

۴-امین صالحی ۷۵۲ رأی

۵-محمدعلی کوچکی ۶۶۸ رأی

شهر لامرد:

۱- لیلا بهزادی ٧١۵٧ رأی

۲- عبدالرضا منصوری ۴٩۴٨ رأی

۳- درویش صفری ۴۵۴٣ رأی

۴- محمد جمالی ۴۴٠٠ رأی

۵- خلیل بهادر ۴٠۶۵ رأی

شهر اهل شهرستان لامرد:
۱- عبدالله زمانی‌نژاد ۱۱۲۱ رأی

۲- منصور حافظی ۱۱۰۶ رأی

۳-حسن حیدری ۱۰۷۶ رأی

۴-نریمان کریمی‌نژاد ۱۰۴۴ رأی

۵-مختار صمدی ۱۰۳۴ رأی

نتایج نهایی شورای شهرهای استان فارس

شهر استهبان:

۱- رضا پرچمی

۲- محسن بهتری

۳- سعید پرچمی

۴- محمدجواد زمانی

۵- الهه مدحت

شهر ارسنجان:

۱- حسین نعمتی

۲- اکرم یارمحمودی

۳- مصطفی رحیمی

۴- ابوذر نعمتی

۵- اسدالله رضایی

شهر فراشبند:

۱- محمود رحمانی ۴۶۵۷ رأی

۲- محسن عالیشوندی ۴۴۶۲ رأی

۳- یوسف عالیشوندی ۳۳۵۴ رأی

۴- خلیل محمدی ۳۲۱۸ رأی

۵- محمدهادی نوشادی ۳۱۶۱ رأی

شهر بوانات:

۱- محمدجواد یوسفی

۲- عباس قاسمی

۳- منصور کاظمی

۴- مهدی حسینی

۵- کرامت دارابی

شهر مصیری رستم:

۱- علی رزمی ۲۹۴۹ رأی

۲- سیروس نیکنام ۲۴۹۴ رأی

۳- غلامعلی باقری ۲۲۷۵ رأی

۴- اشکان خسروی ۲۱۱۶ رأی

۵- قاسم نیکنام ۲۰۱۴ رأی

شهر اشکنان لامرد:

۱- سیدمجتبی سخن‌‌سنج ۲۱۹۵ رأی

۲- خلیل شریفی ۲۱۳۴ رأی

۳- وهب نورایی ۱۹۹۰ رأی

۴- موسی مریمی ۱۹۴۳ رأی

۵- علی مرادی ۱۹۰۶ رأی

شهر مُهر:

۱- سیدعلی خلیلی ۲۲۹۱ رأی

۲- ﺳﻴﺪﺍﺳﺪﺍﻟﻠﻪ ﺳﺠﺎﺩی ۲۰۲۱ رأی

۳-ﻣﺤﻤﺪﺭﺿﺎ ﻛﺸﺎﻭﺭﺯ ۱۹۵۵ رأی

۴- ﺭﺿﺎ ﻣﺤﺘﺸﻢ‌ﻧﻴﺎ ۱۸۹۲ رأی

۵- ﺳﻴﺪﻋﺒﺪﺍﻟﺮﺳﻮﻝ (هادی) ﺣﺴینیﺍﻟﻤﺪنی ۱۷۷۱ رأی

شهر خوزی شهرستان مُهر:

۱- ﻣﺤﻤﺪ ﺍﺳﺪی ۱۰۲۳ رأی

۲- ﻋﻠﻲ ﻃﺎﻫﺮﺯﺍﺩه ۱۰۰۱ رأی

۳- ﺍﺣﻤﺪ ﻣﻘﻴﻤی ۹۹۷ رأی

۴- ﺭﺿﺎ ﻓﺮﺍﻣﺮﺯﻧﺴﺐ ۹۷۷ رأی

۵- ﻗﺎﺳﻢ ﻧﻌﻴمی ۹۳۱ رأی

شهر گله‌دار شهرستان مُهر:

۱- ﺻﺪﻳﻖ ﻛﻮﺛﺮی ۳۵۲۳ رأی

۲- ﻣﺮتضی ﭼﺮﺍﻍ‌ﭼﺸﻢ ۲۹۸۸ رأی

۳-ﺯﻳﺪ ﻣﻘﺪﻡ ۲۹۶۶ رأی

۴- محمد ﻣﺤﻤﻮﺩی ۲۵۷۰ رأی

۵- ﻋﺒﺪﺍﻟﺮﺿﺎ ﺭﻧﺠﺒﺮ ۲۵۴۷ رأی

شهر اسیر شهرستان مُهر:

۱- ﺣﺴﻦ ابراهیمی ۱۱۹۹ رأی

۲- ﻣﺴﻌﻮﺩ محمدی ۱۰۸۷ رأی

۳- ﻋﺒﺎﺱ حسین‌زاده ۱۰۱۱ رأی

۴- سیده ﺻﺪﻳﻘﻪ موسوی‌زاده ۸۷۹ رأی

۵- ﻣﺤﻤﺪ ﺍﻧﺼﺎﺭ ۸۷۳ رأی

نتایج نهایی شورای شهرهای استان فارس

شهر خُنج:

۱- عبدالحمید زاهدیان ۵۰۳۱ رأی

۲- اسماعیل کریمی ۴۱۸۶ رأی

۳- ایرج منصوری ۳۹۷۸ رأی

۴- محمدحسین دانیالی ۳۲۶۷ رأی

۵- شهرام جلیلی ۳۱۵۴ رأی

شهر بیرم شهرستان لار:

۱- احمد ابراهیمی ۲۱۶۹ رأی

۲- محمد خجسته ۱۸۴۶ رأی

۳- مجتبی صفرنژاد ۱۶۷۸ رأی

۴- سمیه خلقی ۱۶۵۴ رأی

۵- یاسر بیرمی ۱۵۵۷ رأی

شهر جویم شهرستان لار:

۱- غلامحسین جعفری ۱۸۱۱ رأی

۲- علیرضا اسدی ۱۷۴۸ رأی

۳- کرامت‌الله شیبانیان ۱۴۸۰ رأی

۴- یحیی عبدالله‌زاده ۱۳۹۸ رأی

۵- عبدالمجید محمدی ۱۳۲۴ رأی

شهر بنارویه شهرستان لار:

۱- بدریه جوکاری ۲۵۲۱ رأی

۲- محمدشریف کارگر ۲۰۹۷ رأی

۳- اکبر خشتی ۱۵۳۲ رأی

۴- منصور جعفری ۱۴۹۶ رأی

۵- حسین شریفی ۱۴۲۷ رأی

شهر خرامه:

۱- علی اکبر زارع

۲-الهام ایزدی

۳-سیدنورالدین ایزدی

۴-الیاس کشاورز

۵-صمد یزدان‌بخش

شهر لار:

۱- عبدالله محبی ٩۶٩٧ رأی

۲- اشکان عسکری ٨٩۱٨ رأی

۳- عبدالرحیم مقیمی ٧٧۰۴ رأی

۴-سیدعبدالمهدی میرپور ۶٣۱۵ رأی

۵-رحیم بیژنی ۵٨٩۱ رأی

شهر گراش:

۱-مصطفی خورشیدی

۲- علی اصغر حسنی

۳- حبیب‌الله مهرابی

۴- فوزیه ناصری

۵-مرتضی فتحی

شهر حاجی‌آباد شهرستان زرین‌دشت:

۱-کرامت ابراهیمی

۲- ابراهیم زمانی

۳- غلامرضا حاجی آبادیان

۴- مجتبی بارانی

۵- حجت‌الله دروار

شهر پیر شهرستان زرین‌دشت:‌

۱-ایمان نظری

۲- یعقوب نبی‌پرست

۳- حیدر سیار

۴- جعفر آزادی

۵- جواد آزادی

شهر دبیران شهرستان زرین‌دشت:

۱- منصور صدیقی

۲- غضنفر نوروزی

۳- ناصر پرویزی

۴- اصغر صمدی

۵- نادر زارعی

شهر نی‌ریز:

۱- مسعود لایقمند ۶۸۲۲ رأی

۲- اصغر ماهوتی ۶۶۲۳ رأی

۳- احمد پاک نژاد ۴۶۶۴ رأی

۴- سجاد شاهسونی ۴۲۳۵ رأی

۵- محمدرضا شاهمرادی ۳۹۵۷ رأی

شهر کازرون:

۱- سیدعلی‌اکبر کاظمینی ۸۶۵۱ رأی

۲- بهادر ریاضی ۸۲۶۰ رأی

۳-رضا آذین‌فر ۷۰۹۷ رأی

۴-محسن روزبهی ۶۷۴۴ رأی

۵- محسن تن ۶۳۸۴ رأی

شهر خاوران شهرستان جهرم:

۱- خیرالله عصمتی ۱۳۶۰ رأی

۲- علیرضا شریفی ۱۲۶۹ رأی

۳-علیرضا شادمان ۹۱۸ رأی

۴-زهرا نساجی ۸۲۹ رأی

۵-الله‌مراد امیدی ۷۹۰ رأی

نتایج نهایی شورای شهرهای استان فارس

شهر پاسارگاد:

۱- عبدالحسین رعیتی‌فرد

۲- منوچهر هاشمی

۳- فرج‌الله شکری

۴- جعفر عزیزپور

۵-اصغر مهرآور

شهر سپیدان:

۱- شجاع خادم

۲-روح‌الله احمدی

۳- محمدزمان اسماعیلی

۴-صادق صالحی

۵-علی‌بخش صفیحی

شهر سروستان:

۱- آذر کمالی سروستانی ۳۴۴۵ رأی

۲- حشمت‌الله قدرتی ۳۱۴۵ رأی

۳- بهنام سلطانی ۲۶۷۸ رأی

۴- طیب مومنی تزنگی ۲۳۴۷ رأی

۵- مریم کاظمی ۲۳۵۶ رأی

شهر خرم‌بید:

۱- غلامحسین رنجبر

۲- علی اکبر کریمی

۳- رضا ساریخانی

۴- کیامرث قربانی

۵- علی اکبر رحیمی

شهر کوار:

۱- سعید منوچهری ۳۷۵۲ رأی

۲- محمد تقی‌پور ۳۵۹۰ رأی

۳- سید حجت حسینی ۳۳۸۱ رأی

۴- جهانبخش دادرس شاد ۳۲۹۲ رأی

۵- منصور زراعت‌پیشه ۳۰۲۸ رأی

شهر قیر:

۱- یاسر خاکسار

۲- سیداحمد بحرانی

۳- سیدکاظم محمدعلی‌زاده

۴- افشین شهبازی

۵- سیدموسی هاشمی

 

لینک خبر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه مطلب : http://pakfetrat.ir/?p=725